18 Mayıs 2010

Neler neler..


Aslında vakit bulsam neler neler anlatıcam ama ancak gece vakit buluyorum o da sadece okumak ile geçiyor yazmak zor oluyor. Bugün bir saattir uyumuşken kısa kısa birşeyler yazim, evet bir saattir uyuyor ve ben bekliyorum her an ses gelebilir diye bakalım sürprizi ne olacak bana..
Kerem ile günler keyiflendikçe keyifleniyor artık dediklerimizi anlıyor ve tek başına da oyun oynayabiliyor, Kerem ile ilgili bir sorunumn yok maşallah diyorum siz de söyleyin :) sadece çorba da problem yaşıyorum onu da denemeler ile çözücem umarım.
Dün gece ilk defa emzirdikten sonra yatkta bırakrım ve kendi uyudu tabii çok uykusu vardı, bazen de çok uykusu varken uyuyamıyor ben anlamadım o ince çizgiyi :)
Bugün bide ilk defa kayısı yedi ve sevdi zaten meyvelerle ilgili bir sorunu olmadı hiç tabii en sevdiği meyve muz, listede birinci olmayı koruyor.
Haftaya tatile gideceğiz bakalım bizi orda neler bekliyor merak ediyorum, tek isteğim orda hastalanmasın diğer sıkıntılara katlanacağım artık aslında sıkıntı demeyelim ya yok yok bence keyifli olcak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder